Menu
Your Cart

Burbulinės plėvelės lakštai

Produkto apsauga
Lengvai vyniojama, tvirta, hermetiška, apsaugo nuo vandens, dulkių, aplinkos poveikio. Burbulinė plėvelė apsaugo nuo smūgių, spaudimo, vibracijos ir kito mechaninio poveikio. Plėvelė su oro burbuliukais, taip pat, gali būti naudojama kaip tūrio užpildas, saugiam prekių transportavimui.
Greitas ir patogus pakavimas
Burbulinės plėvelės lakštai (parforuoti rulone/ atskiri pakuose) yra greitas ir patogus pakavimo sprendimas. Lakštų nereikia atskirai karpyti, todėl galite greitai ir lengvai supakuoti ar perdengti norimus gaminius. Toks pakavimas yra greitesnis ir taupo darbuotojų laiką ir optimizuoja pakavimo procesą.
Perdirbimas
100% perdirbamas produktas. Plėvelė su oro burbuliukais gali būti gaminama iš iki 70% perdirbtos (antrinės) žaliavos. Dar labiau besirūpinantiems aplinka ir pakuotės perdirbimu - siūlome panaudotos pakuotės supirkimo ir perdirbimo paslaugas.
Daugkartinis panaudojimas
Burbulinė plėvelė beveik visada gali būti naudojama pakartotinai. Kol dauguma burbuliukų yra nepažeisti, galite vėl ir vėl naudoti burbulinę plėvelę, kad apsaugotumėte vertingiausias gabenamas prekes. Dėl to burbulinė plėvelė yra daug ekologiškesnė, palyginti su kai kurių tipų pakuotėmis, kurias sunku pakartotinai naudoti, be to, ji taip pat gali padėti sutaupyti daug išlaidų.

   

 

UAB Komex gamina pakavimo sprendimus verslui. Gaminame polietileno plėvelės gaminius: Burbulinė plėvelė: plėvelė su oro burbuliukais, antrinė burbulinė plėvelė, burbulinės plėvelės maišus, burbulinės plevėlės laktšus, burbulinė plėvelė šiltanamiams, kombinuotą burbulinę plėvelę (burblinė plėvelė ir atspindinti plėvelė, burbulinė plėvelė ir putų polieitleno plėvelė). Burbulinės plėvelės gamyba, burbulinės plėvelės gamintojai

Ieškote pakuotės sprendimo?