Menu
Your Cart

baldu-pramone

Baldų gamyba
Baldų gamyba
Baldų gamyba
Baldų pramonė
Beveik kiekvienas produktas, pasiekęs galutinio kliento namus, būna įpakuotas į polietileno pakuotes, kad atkeliautų nepažeistas- lygiai toks, koks iškeliavo iš gamyklos. Komex gaminama polietileno, putų polietileno ir burbulinės plėvelės produkcija yra skirta apsaugoti įvairaus tipo baldus: kietus, minkštus arba jų dalis. Gamindami skirtingų matmenų, storių ir sluoksnių pakavimo priemones baldų sektoriui, galime apsaugoti skirtingų gabaritų produktus. Baldų sektoriuje didžiausia rizika pažeisti produktą yra transportavimo metu, todėl pakuotės, turinčios oro apsaugą, yra ne tik patogios ir lengvos naudoti, tačiau ir garantuojančios apsaugą.
Perklojimui ir apvyniojimui
Plokščių, baldų ar jų dalių susiraižymo prevencijai rekomenduojame putų polietileno, burbulinės plėvelės lakštus arba rulonus.
Smulkių detalių pakavimas
Mažesnių arba tam tikrų dalių pakavimui, rekomenduojame rinktis polietileno, putų polietileno maišus efektyvesniam ir dar greitesniam pakavimui.
Kampų ir briaunų apsaugai
Briaunų apsaugai- idealiai tinka profiliai, kurie, priglunda prie produkto briaunų ir garantuoja visišką jų apsaugą. Kampų apsaugai - siūlome putų polietileno kampukus, kurie tvirtai ir paprastai apsaugo gaminio kampus nuo smūgių.
Apsaugai nuo dulkių
Tekstilei ir apsaugai nuo dulkių- produktams, kuriems nebūtina smūgių apsauga, siūlome rinktis polietileno maišus, lakštus arba rulonus.
Produktų movos
Pilnam produkto įmovimui- siauresnių, apvalių formų produktus rekomenduojame pakuotį į kevalus. Įvairių formų ir pločių produktams siūlome rinktis putų polietileno tinklelį, kuris priglunda prie produkto ir pilnai prisitaikydamas prie jo formos, saugo jį iš visų pusių.
UAB Komex gamina pakavimo sprendimus verslui. Burbulinė plėvelė: plėvelė su oro burbuliukais, antrinė burbulinė plėvelė, burbulinės plėvelės maišus, burbulinės plevėlės laktšus, burbulinė plėvelė šiltanamiams, kombinuotą burbulinę plėvelę (burblinė plėvelė ir atspindinti plėvelė, burbulinė plėvelė ir putų polieitleno plėvelė).

baldu-pramone

baldu-pramone

baldu-pramone

   

Ieškote pakuotės sprendimo?