Menu
Your Cart

distribucijos-pramone

Pakavimas distribucija
Pakavimas distribucija
Pakavimas distribucija
Pakavimas distribucija
Distribucijos verslams siūlome platų prekių pasirinkimą, skirtą tiek didmeninei prekybai, tiek mažmeninei prekybai įvairiose verslo pramonėse. Gaminame platų pakavimo produktų asortimentą bei specializuotus produktus, grožio, statybų, baldų, elektroninės prekybos, logistikos ir kitiems sektoriams. Užtikriname greitą pristatymo terminą ir pasiūlome personalizuotus, kliento poreikius atitinkančius pakavimo sprendimus.
PAKAVIMO SPRENDIMAI
Siūlome platų pasirinkimą pakavimo sprendimų, pritaikytų distribucijos pramonei: putų polietileno užpildą, kurjerinius vokus su/be putų polietileno užpildu, termo-izoliacinius maišus, putų polietileno tinklelį ir įvairaus tipo polietileno ir putų polietileno maišelius.
Kirpykloms
Kirpykloms siūlome įvairių spalvų ir dydžių palerinas.
Mažmeninei prekybai
Mažmeninei prekybai siūlome įvairių tipų polietileno maišelius (su spauda ir be), grindų paklotus ir kompensacines juostas, burbulinę ir putų polietileno bei polietileno plėvelę bei šiukšlių maišus.
Restoranams
Restoranas siūlome metalizuotos burbulinės plėvelės termo maišus, kurie leis išlaikyti maisto temperatūrą net iki 4h, taip užtikrinant kokybišką jo pristatymą klientui į namus.
UAB Komex gamina pakavimo sprendimus verslui. Burbulinė plėvelė: plėvelė su oro burbuliukais, antrinė burbulinė plėvelė, burbulinės plėvelės maišus, burbulinės plevėlės laktšus, burbulinė plėvelė šiltanamiams, kombinuotą burbulinę plėvelę (burblinė plėvelė ir atspindinti plėvelė, burbulinė plėvelė ir putų polieitleno plėvelė).

distribucijos-pramone

distribucijos-pramone

distribucijos-pramone

    

Ieškote pakuotės sprendimo?