Menu
Your Cart

Apie mus

Apie komex
Geriausia Aukštaitijos regiono gamybos įmonė, 2021
Geriausia Aukštaitijos regiono gamybos įmonė, 2021
Gazelė 2021
Gazelė 2021 "NTV KOMEX"
Gazelė 2019
Gazelė 2019 "NTV KOMEX"
Gazelė 2012
Gazelė 2012 "KOMEX"

Komex yra pakuotės gamybos ir inžinerijos įmonė turinti penktis skirtingus gamybos cechus, todėl užtikrinanti modernius ir inovatyvius pakuotės sprendimus. Savo gamyboje subalansavę stabilumą, lankstumą ir tvarumą, galime saugiu ir užtikrintu būdu pritaikyti, sukurti ir pristatyti klientų poreikį tiksliai atitinkančius pakavimo, sandėliavimo ir transportavimo sprendimus, užtikrinančius produktų kokybės apsaugą kelyje iki galutinio kliento. Mūsų įmonėje šiuo metu yra keturi padaliniai: burbulinės plėvelės ir jos gaminių, polietileno plėvelės ir jos gaminių, putų polietileno plėvelės ir jos galimių bei pakuotės perdirbimo ir granuliavimo. Dėl plataus produktų spektro ir nuolatinių investicijų į inovacijas ir naujų produktų įvedimą į rinką, Komex siūlo platų pakavimo sprendimų pasirinkimą daugeliui verslo pramonių, nuo gamybos iki baldų ar elektroninės prekybos sektorių.

Esame pirmieji Lietuvoje pradėję gaminti burbulinę ir putų politileno plėvelę. Mūsų tikslas yra nuolatos būti priekyje į rinką pristatant naujus, aukštos kokybės pakavimo sprendimus. Suprasdami savo produktų specifiką, aktyviai rūpinamės tvariais sprendimais, tiek savo veikloje, tiek rinkai pasiūlydami perdirbtos plėvelės gaminius bei pačių pakuočių perdirbimą, užtikrinant rato ekonomikos sprendimus.

Jau nuo 1991m. dirbame tame, kad rūpintumėmės Jūsų produktų kokybės apsauga.
Mūsų misija
Versle žmonės dirba dėl žmonių: kuria produktus ir gaminius, į kuriuos įdeda savo patirtį, energiją, žinias ir resursus. Siekia, kad produktas idealiai atitiktų galutinio pirkėjo lūkesčius, suteiktų vertę ir tenkintų tokį poreikį, dėl kurio produktas buvo sugalvotas, projektuotas, kurtas ir gamintas: kad galutį vartotoją pasiektų kokybiškas. Mes dirbame gamybos ir inžinerijos srityje kartu su savo klientais būtent tam, kad kiekvieno mūsų kliento įdėtos pastangos į gaminių kokybę pasiektų galutinį vartotoją. Mes dirbame tam, kad apsaugotume savo klientų gaminių kokybę.
Mūsų motto
Apsaugosime Jūsų kokybę!