Menu
Your Cart

logistikos-pramone

logistikos pramonei
logistikos pramonei
logistikos pramonei
Logistikos pramonė susiduria su itin daug rizikos faktorių, kurie turi tiesioginę įtaką trasnportuojamiems produktams. Todėl pakavimo inžineriniai sprendimai yra vieni svarbiausių. Transportavimo ir sandėliavimo produktų pasirinkimas yra ypač platus, nes gamindami didelę dalį produktų su oro apsauga, gaminame produktus, kurie yra nepakeičiami savo amortizacinėmis savybėmis, kurios yra tiesiog būtinos transportuojamų produktų kokybės apsaugai. Tačiau norint užtikrinti saugų produktų sandėliavimą ir transportavimą, labai svarbu teisingas produktų pakavimas, tinkamų pakavimo medžiagų naudojimas, todėl visada įvertiname galimus rizikos faktorius ir ieškome jums labiausiai tinkamo pakavimo sprendimo. Gaminame pakuotes pagal jūsų krovinių gabaritus, sandėliavimo sąlygas, kurios skirtos:
Apsaugai nuo drėgmės
Apsaugai nuo drėgmės ir kitų nepalankių oro sąlygų siūlome polietileno palečių uždengimo maišus, plėveles bei lakštus, burbulinės plėveles.
Produktų perklojimui
Produktų perklojimui geriausiai tinka polietileno plėvelė ir jos lakštai. Ieškantiems sustiprintos apsaugos siūlome rinktis putų polietileno plėveles ir jų laštus.
Termoizoliacinei apsaugai
Pakuojamų produktų temperatūros (šalčio/šilumos) išlaikymui rekomenduojame termoizoliacinius maišus bei plėveles (smulkesnių prekių gabenimui).
Produktų pakavimui
Atskirų produktų pakavimui rekomenduojame burbulinės plėvelės ir putų polieileno plėveles, lakštus, maišus, kurie, suteikdami oro apsaugą, apsaugos produktus nuo dūžių ir kitų iššūkių.

logistikos-pramone

logistikos-pramone

logistikos-pramone

   

Ieškote pakuotės sprendimo?