Menu
Your Cart

zemes-ukio-pramone

Baldų gamyba
Baldų gamyba
Baldų pramonė
Žemės ūkis
Polietileno plėvelių gaminiai žemės ūkyje itin patogūs dėl drėgmės, temperatūros išlaikymo galimybių. Taip pat yra pritaikyti ir atlikti ventiliavimo funkcijas, sukuriančias tinkamas sąlygas augalų auginimui. Dėl šių temperatūros, drėgmės bei ventiliavimo funkcijų, polietileno gaminiai naudojami šiltnamių dengimui, augalų dirvoje dengimui, mulčiavimui, augalų daiginimui. Polietileno gaminiai žemės ūkiui yra pritaikyti būtent šios pramonės srities naudojimui. Plėvelės sudėtyje naudojamas UV stabilizatorius užtikrina plėvelės ilgaamžiškumą bei atsparumą, o spalvos pritaikytos pagal saulės spindulių atspindėjimą ir temperatūros reguliaciją.
Šiltnamių dengimui
Gaminame dviejų rūšių plėveles: burbulinę ir polietileno. Ieškantiems ilgaamžiškumo, tvirtumo ir aukštesnių termoizoliacinių savybių, rekomenduojame rinktis burbulinę plėvelę šiltnamiams. Reguliariam šiltnamių dengimui gaminama stabilizuota polietileno plėvelė su UV apsauga.
Augalų daiginimui
Maišeliai- vazonėliai daigams- lengvam ir nebrangiam augalų daiginimui. Puiki alternatyva reguliariems vazonams- gaminami taip, kad būtų paprasta sodinti, būtų stabilūs ir patogūs transportuoti.
Reikiamos drėgmės bei temperatūros išlaikymui
Plėvelė mulčiavimui- daugiafunkcinė- saugo nuo netinkamų oro sąlygų, išlaiko augalams reikiamą drėgmės ir temperatūros lygį
UAB Komex gamina pakavimo sprendimus verslui. Burbulinė plėvelė: plėvelė su oro burbuliukais, antrinė burbulinė plėvelė, burbulinės plėvelės maišus, burbulinės plevėlės laktšus, burbulinė plėvelė šiltanamiams, kombinuotą burbulinę plėvelę (burblinė plėvelė ir atspindinti plėvelė, burbulinė plėvelė ir putų polieitleno plėvelė).

zemes-ukio-pramone

zemes-ukio-pramone

zemes-ukio-pramone

   

Ieškote pakuotės sprendimo?