Menu
Your Cart

Perdirbimas

Pakuočių perdirbimas
Pakuočių perdirbimas
Pakuočių perdirbimas
Mūsų gamyba išskirtinė tuo, kad savo gamyboje esančių produktų atliekų neturime. Visos technologinės atliekos yra 100% perdirbamos. Tokio tipo granulės puikiai tinka tolimesniai skaidrių, stiprių ir elastingų plėvelių gamybai, nes yra krupščiai rūšiuojamos ir neturi jokių papildomų priemaišų.
Tokiu pačiu principu, skatindami rato ekonomiką ir tvaresnę aplinką, teikiame pakuočių supirkimo ir perdirbimo paslaugas. Pakuotės, atlikusios savo funkciją, yra surenkamos, išrūšiuojamos, perdirbamos ir naudojamos tolimesnėje pakuočių gamyboje. Tai ne tik palengvina atliekų rūšiavimo procesą, bet ir leidžia savo veiksmais ir resursais prisidėti prie tvaraus žaliavų naudojimo ir tinkamo pakuotės apdorojimo bei panaudojimo antrinės pakuotės gamybai.
JOKIŲ GAMYBINIŲ ATLIEKŲ
Visos gamybinės atliekos yra 100% perdirbamos
Atsakingas rūšiavimas
Kad perdirbtų produktų granulės būtų kuo aukštesnės kokybės, didelį dėmesį skiriame produktų rūšiavimui
Skatiname rato ekonomiką
Teikiame polietileno pakuočių supirkimo paslaugą
Platus perdirbtų žaliavų naudojimas
Perdirbtos žaliavos plačiai naudojamos produktų gamyboje (pagal pageidaujamą kokybę)

   

Ieškote pakuotės sprendimo?

UAB Komex gamina pakavimo sprendimus verslui. Gaminame polietileno plėvelės gaminius: polietileno plėvelė, burbulinė plėvelė, putų polietileno plėvelė, kombinuota plėvelė, termoizoliacinė plėvelė, plėvelė statyboms Polietileno plėvelės perdirbimas: polietileno plėvelių rūšiavimas, polietileno pakuočių rūšiavimas, polietileno plėvelių atskyrimas, perdirbtos polietileno granulės, perdirbtų plėvelių gamyba, antrinės žaliavos gamyba, antrinių plėvelių gamyba. Plastiko perdirbimas, plastiko gaminių perdirbėjai