Menu
Your Cart

gamybos-pramone

Gamybos pramonė
Gamybos pramonė
Gamybos pramonė
Gamybos pramonė
Gamybos pramonė, tai itin dinamiška, aukštus reikalavimus ir griežtus standartus turinti pramonė. Kiekviena gamyba yra savita, todėl mes, gamindami individulius reikalavimus atitinkančias pakuotes, ypatingą dėmesį skiriame įsivertinant produktui reikalingas technines savybes, parametrus ir užtikriname, kad būtent jūsų gamybai pritaikytas produktas atitiktų sutartus reikalavimus, būtų pagamintas laiku ir saugiai Jums pristatytas. Turėdami išskirtinai plačias gamybos galimybes, gaminame produktus skirtingoms pramonėms- nuo elektroninės prekybos iki žemės ūkio. Tai apima visas pramonių šakas, kurios produktų gamybai, transportavimui ar kitais tikslais naudoja polietileno produktus. Nepriklausomai, kokia konkrečiai gamyba, polietileno produktai plačiai naudojami:
Produkcijos įpakavimui
Produktams, nereikalaujantiems amortizacijos- polietileno maišai, lakštai, plėvelė.
Įpakavimui su amortizacija- putų polietileno bei burbulinės plėvelės maišai, lakštai, plėvelės.
Produkcijos perklojimui, uždengimui
Lengvam ir patvariam produkcijos uždengimui ar perklojimui rekomenduojame putų polietileno, burbulinės plėvelės plėveles, lakštus.
Produkcijos transportavimui
Patogiam pakavimui: polietileno plėvelės maišai, kurjerinai vokai (be/su burbulinės plėvelės užpildu), burbulinės plėvelės maišai ir lakštai.
Produktams, reikalaujantiems temperatūros izoliacijos- termoizoliaciniai maišai arba plėvelės.
Amortizacijai (apsaugai nuo smūgių) - putų polietileno profilai, kevalai, užpildas, tinkliukas, maišai ir plėvelė bei burbulinės plėvelės gaminiai.
Atliekų tvarkymui
Atliekų tvarkymui, rūšiavimui- įvairių matmenų, storių, spalvų šiukšlių maišai
Personalizacija
Pagal gamybos procesą gaminami specialiai pritaikyti, personalizuoti produktai, tiksliai atitinkantys poreikius.

gamybos-pramone

gamybos-pramone

gamybos-pramone

   

Ieškote pakuotės sprendimo?