Menu
Your Cart

Burbulinės Plėvelės Gamyba

Burbulinė plėvelė yra vienas iš populiariausių priemonių gaminių pakavimui. Dvisluoksnė burbulinė plėvelė pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Hermetiška, tvirta, atspari plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių, spaudimo, subraižymų, drėgmės, dulkių, purvo ar kito aplinkos poveikio. Plėvelė su oro burbuliukais puikiai tinka smulkiems, stambiems ir nestandartinių gabaritų ar dydžių daiktams apsaugoti siuntimo metu. Galite įvynioti bet kokius siunčiamus daiktus ir apsaugoti savo siuntinį viso transportavimo metu. Galite drąsiai į burbulinę plėvelę pakuoti įvairius dūžtančius daiktus - stiklo, porceliano gaminius. Burbulinė plėvelė kuo puikiausiai tinka apvynioti ir apsaugoti stambius daiktus - buitinę techniką, elektronikos prietaisus. UAB Komex siūlo platų burbulinės plėveles gaminių asortimentą, nuo plėvelės rulonuose iki lakštų ir maišelių. Taip pat, pristatome naujieną Lietuvoje - polietileno kurjerinius vokus su burbulinės plėvelės užpildu. Susisiekite su mūsų konsultantais ir jie padės Jums išsirinkti tinkamiausią pakavimo sprendimą.
Gaminiai
Plėvelės, lakštai, maišai
Žaliavos
Pirminė plėvelė
Perdirbta (antrinė) plėvelė
Perdirbimas
Gaminame 100% perdirbamą pakuotę
Spalvos
Pagrindinės: mėlyna, raudona
(kitos spalvos pagal personalizuotą užsakymą)
Plėvelės gamybos tipai
Juosta
Maišelių gamybos tipai
Su šoninėmis siūlėmis
Pakeliuose arba rulonuose
Lakštų gamybos tipai:
Perforuoti rulone
Pakeliuose
Tvarumas: perdirbtų medžiagų naudojimas
Didelė dalis mūsų gaminių gali būti gaminami iš perdirbtų žaliavų (antrinė plėvelė). Pagal jūsų poreikius iki 100% produkcijos galime pagaminti iš perdirbtos plėvelės
UAB Komex gamina pakavimo sprendimus verslui. Burbulinė plėvelė: plėvelė su oro burbuliukais, antrinė burbulinė plėvelė, burbulinės plėvelės maišus, burbulinės plevėlės laktšus, burbulinė plėvelė šiltanamiams, kombinuotą burbulinę plėvelę (burblinė plėvelė ir atspindinti plėvelė, burbulinė plėvelė ir putų polieitleno plėvelė).

  

 

Ieškote pakuotės sprendimo?