Menu
Your Cart

Burbulinės plėvelės maišai

Pakuotės apsauga
Plėvelės su oro burbuliukais maišeliai - lengvai naudojama, tvirta, hermetiška, apsauga nuo vandens, dulkių ir aplinkos poveikio. Burbulinė plėvelė maišeliai apsaugo nuo smūgių, spaudimo, vibracijos ir kito mechaninio poveikio.
Lengva naudoti
Lengva ir patogu naudoti įvairių metmenų - smulkių, delikačių, lengvai pažeidžiamų, dūžtančių- prekių pakavimui. O dar greitesniam maišelio užsandarinimui - siūlome maišelius su lipnia juostele.
Perdirbimas
100% perdirbamas produktas. Gali būti gaminama iš iki 30% perdirbtos žaliavos. Besirūpindami aplinka, taip pat siūlome ir pakuotės supirkimo ir perdirbimo paslaugas.

   

 

UAB Komex gamina pakavimo sprendimus verslui. Gaminame polietileno plėvelės gaminius: Burbulinė plėvelė: plėvelė su oro burbuliukais, antrinė burbulinė plėvelė, burbulinės plėvelės maišus, burbulinės plevėlės laktšus, burbulinė plėvelė šiltanamiams, kombinuotą burbulinę plėvelę (burblinė plėvelė ir atspindinti plėvelė, burbulinė plėvelė ir putų polieitleno plėvelė). Burbulinės plėvelės gamyba, burbulinės plėvelės gamintojai

Ieškote pakuotės sprendimo?