Menu
Your Cart

Elektroninė Prekyba

Elektroninė prekyba
Elektroninė prekyba
Elektroninė prekyba
Elektroninė prekyba
Sėkmingos elektroninės prekybos principas yra laimingas galutinis klientas, todėl ypač svarbi dalis tenka kokybiškai produkto pakuotei, pasirūpinančiai, kad išsiųstas produktas klientą pasiektų aukščiausios kokybės. Komex gaminamos polietileno pakuotės elektroninei prekybai yra pritaikytos skirtingiems poreikiams- didmeninės, mažneninės prekybos siuntų pakavimui. Tai apima pakuojamų produktų apsaugos priemones, kurios pritaikomos patogesniam ir greitesniam pakavimo procesui kartu užtikrinant ir kokybės apsaugą. Galime pasiūlyti išskirtinai platų asortimentą: skirtingų tipų atskirų produktų apsaugines pakuotes, konfidencialumą garantuojančius kurjerinius vokus, tūrio užpildus- visas būtinas pakavimo priemones.
Personalizuoti pakavimo sprendimai
Komex siūlo personalizuotus pakavimo produktu elektroninės prekybos verslui. Mūsų pardavimų komandos specialistai pasiūlis Jums labiausiai tinkamus produktų pakvimo sprendimus.
Apsaugai nuo dūžių
Apsaugai nuo dūžių, trapiems ir dūžiems daiktams rekomenduojame polietileno plėvelės vokus su burbulinės plėvelės užpildu, burbulinės plėvelės maišelius ar lakšus arba putų polietileno tinklelį ar kampelius ir profilius.
Apsaugai nuo drėgmės
Gaminame įvairių tipų ir matmenų kurjerinius vokus, polietileno plėvelės ir polietileno plėvelės su oro burbuliukais lakštus ir maišus, kurie, tinkamai supakavus, garantuos jūsų produkto apsaugą nuo drėgmės ir netinkamų oro sąlygų.
Apsauga prekėms dėžėse
Pakuojamiems į dėžes ar konfidencialumo nereikalaujantiems produktams, siūlome rinktis įvairių tipų ir matmenų klasikinius burbulinės plėvelės arba putų polietileno maišelius ir lakštus. Taip pat, putų polietileno užpildas padės užpildyti dėžės ertmes ir apsaugos Jūsų gaminius.
Apsauga transportuojant
Transportuojant Jūsų gaminius svarbu apsaugoti jų kokybę, todėl Komex siūlo gaminius ir jų detales apsaugoti putų polietileno profiliais ir kampais, burbuline polietileno plėvele ar putų polietileno tinkleliu.

   

Ieškote pakuotės sprendimo?