Menu
Your Cart

Maisto pramonė

Maisto pramonė
Maisto pramonė
Maisto pramonė
Maisto pramonė
Sėkmingos elektroninės prekybos principas yra laimingas galutinis klientas, todėl ypač svarbi dalis tenka kokybiškai produkto pakuotei, pasirūpinančiai, kad išsiųstas produktas klientą pasiektų aukščiausios kokybės. Komex gaminamos polietileno pakuotės elektroninei prekybai yra pritaikytos skirtingiems poreikiams. Sėkmingos elektroninės prekybos principas yra laimingas galutinis klientas, todėl ypač svarbi dalis tenka kokybiškai produkto pakuotei, pasirūpinančiai, kad išsiųstas produktas klientą pasiektų aukščiausios kokybės. Komex gaminamos polietileno pakuotės elektroninei prekybai yra pritaikytos skirtingiems poreikiams.
Apsaugai nuo drėgmės
Skirta: nedūžtantiems, mikštiems produktams
Gaminame įvairių tipų ir matmenų kurjerinius vokus, polietileno plėvelės ir lakštus, kurie, tinkamai supakavus, garantuos jūsų produkto apsaugą nuo drėgmės ir netinkamų oro sąlygų.
Apsaugai nuo dūžių
Skirta: delikatiems, trapiems ir išskirtinės priežiūros reikalaujantiems produktams
Rekomanduojame rinkties polietileno vokus su oro apsauga, kurie užtikrins ne tik apsaugą, patogų pakavimo būdą, bet konfidencialumą, nes iš išorės vokas yra padengtas polietileno plėvelės sluoksniu, neleidženčiu vokui persišviesti.

Maisto pramonėje labai svarbus faktorius yra temperatūra. Temperatūros išlaikymas būtinas produktų laikymo, transportavimo metu. Maisto išsinešimo sektoriuje vienas iš svarbiausių kriterijų yra tinkamos temperatūros pristatytas maistas. 

Komex gaminami termoizoliaciniai bei polietileno produktai naudojami:

 Šaldytiems produktams- termoizoliaciniai maišai, termoizoliaciniai palečių uždengimo maišai, kurie neleidžia temperatūrai cirkuliuoti, atspindi šilumą, neleidžia jai patekti į supakuoto produkto vidų. Tokiu principu supakuoti šaldyti produktai gali būti transportuojami bei sandėliuojami sulaikant reikiamą temperatūrą

 Šiltiems maisto gaminiams- termoizoliaciniai maišai, kurie viduje izoliuoja šilumą. Sandariai uždarytas maišas apsaugo nuo temperatūros pasikeitumų. Tai užtikrina, kad šviežiai pagamintas karštas maistas klientą pasieks neatvėsęs

 Maisto transportavimui- polietileno maišai su rankenomis leidžia patogiai ir lengvai supakuoti ir nešti maistą, maisto produktus. Gaminami tvirti, elastingi, todėl galimi naudoti skirtingų svorių produktams. 

UAB Komex gamina pakavimo sprendimus verslui. Burbulinė plėvelė: plėvelė su oro burbuliukais, antrinė burbulinė plėvelė, burbulinės plėvelės maišus, burbulinės plevėlės laktšus, burbulinė plėvelė šiltanamiams, kombinuotą burbulinę plėvelę (burblinė plėvelė ir atspindinti plėvelė, burbulinė plėvelė ir putų polieitleno plėvelė).

Ieškote pakuotės sprendimo?