Menu
Your Cart

Apie mus (nenaudojamas)

Apie komex
Geriausia Aukštaitijos regiono gamybos įmonė, 2021
Geriausia Aukštaitijos regiono gamybos įmonė, 2021
Gazelė 2021
Gazelė 2021 "NTV KOMEX"
Gazelė 2019
Gazelė 2019 "NTV KOMEX"
Gazelė 2012
Gazelė 2012 "KOMEX"

Komex yra pakuotės gamybos ir inžinerijos įmonė turinti penktis skirtingus gamybos cechus, todėl užtikrinanti modernius ir inovatyvius pakuotės sprendimus. Savo gamyboje subalansavę stabilumą, lankstumą ir tvarumą, galime saugiu ir užtikrintu būdu pritaikyti, sukurti ir pristatyti klientų poreikį tiksliai atitinkančius pakavimo, sandėliavimo ir transportavimo sprendimus, užtikrinančius produktų kokybės apsaugą kelyje iki galutinio kliento. Mūsų įmonėje šiuo metu yra keturi padaliniai: burbulinės plėvelės ir jos gaminių, polietileno plėvelės ir jos gaminių, putų polietileno plėvelės ir jos galimių bei pakuotės perdirbimo ir granuliavimo. Dėl plataus produktų spektro ir nuolatinių investicijų į inovacijas ir naujų produktų įvedimą į rinką, Komex siūlo platų pakavimo sprendimų pasirinkimą daugeliui verslo pramonių, nuo gamybos iki baldų ar elektroninės prekybos sektorių.

Esame pirmieji Lietuvoje pradėję gaminti burbulinę ir putų politileno plėvelę. Mūsų tikslas yra nuolatos būti priekyje į rinką pristatant naujus, aukštos kokybės pakavimo sprendimus. Suprasdami savo produktų specifiką, aktyviai rūpinamės tvariais sprendimais, tiek savo veikloje, tiek rinkai pasiūlydami perdirbtos plėvelės gaminius bei pačių pakuočių perdirbimą, užtikrinant rato ekonomikos sprendimus.

Jau nuo 1991m. dirbame tame, kad rūpintumėmės Jūsų produktų kokybės apsauga.
Mūsų misija
Versle žmonės dirba dėl žmonių: kuria produktus ir gaminius, į kuriuos įdeda savo patirtį, energiją, žinias ir resursus. Siekia, kad produktas idealiai atitiktų galutinio pirkėjo lūkesčius, suteiktų vertę ir tenkintų tokį poreikį, dėl kurio produktas buvo sugalvotas, projektuotas, kurtas ir gamintas: kad galutį vartotoją pasiektų kokybiškas. Mes dirbame gamybos ir inžinerijos srityje kartu su savo klientais būtent tam, kad kiekvieno mūsų kliento įdėtos pastangos į gaminių kokybę pasiektų galutinį vartotoją. Mes dirbame tam, kad apsaugotume savo klientų gaminių kokybę.
Mūsų motto
Apsaugosime Jūsų kokybę!

Komex yra pakuotės gamybos ir inžinerijos įmonė turinti penktis skirtingus gamybos cechus, todėl užtikrinanti modernius ir inovatyvius pakuotės sprendimus. 

Savo gamyboje subalansavę stabilumą, lankstumą ir tvarumą, galime saugiu ir užtikrintu būdu pritaikyti, sukurti ir pristatyti klientų poreikį tiksliai atitinkančius pakavimo, sandėliavimo ir transportavimo sprendimus, užtikrinančius produktų kokybės apsaugą kelyje iki galutinio kliento. 

Jau nuo 1991m. Dirbame tame, kad rūpintumėmės Jūsų kokybės apsauga.

 

Vertybės

    

Suvokiame savo darbą, kaip gyvenimo būdą: nuolat augti sužinant ką nors daugiau ir tas žinias paversti kokybiškais, efektyviais, reikalingais ir ilgaliakiais pakuotės sprendimais atsižvelgiant į aplinkos apsaugą ir visuomenės požiūrį.

Mūsų komandos darbas per pakuotės sprendimus sukurti vertę žmogui: kokybės išlaikymą - klientui; funkcionalumą ir vertę - pirkėjui, savirealizaciją ir geras sąlygas – mūsų darbuotojui

Viską, ką mes darome kurdami unikalius pakuotės sprendimus, yra nukreipta pasiekti tiksliai tokį rezultatą, kokio Jums ir reikia

 

 

Išskirtinumai

Plati produktų pasiūla

Išskirtinai plati polietileno produktų pasiūla- polietileno, putų polietileno, burbulinės, reflektinės plėvelių gamyba. Gaminių naudojimas apima statybų, baldų, logistikos, žemės ūkio, e-komercijos, maisto transportavimo ir kitų gamybos pramonių galutiniam naudojimui ir distribucijai. Visa tai reiškia galimybes. Galimybes kurti, gaminti ir tiekti įvairiapusišką, Jūsų poreikius atitinkantį produktą.

Inžinerija

Tuėrdami savo dispozicijoje inžinerinių sprendimų paletę, esame pasiruošę jums sukurti ir pritaikyti iškirtinai tik Jūsų įmonei tinkančius personalizuotus ir inovatyvius pakuotės sprendimus. 

Tvarumas

Pakuotė pati savaime nėra problema. Problema ji tampa tik kai vartotojas nežino, kaip su ja elgtis, tinkamai rinkti, rūšiuoti ir perdirbti. Kai vartotojai nėra linkę savo ekologinių lozungų paremti veiksmais (darbu, rūšiavimu) ir resursų investavimu.

Komex gaminama pakuotė yra 100% perdirbama. Gamyboje naudojame ne mažiau kaip 30% perdirbtos žaliavos. Dirbame , kad pakuotės teikiamos naudos būtų ir toliau išnaudojamos, o naudotos pakuotės tvarkomos tvaraus žiedo principu, kuriame dalyvauja verslas, valstybė ir visuomenė. 

Lankstumas

Ieškome tokio jūsų iššūkių sprendimo, kuris tiksliai atitiktų jūsų iškeltą klausimą ar problemą. Randame Jus pilnai tenkinantį sprendimą iš bet kokios situacijos. Ir turėdami tą sprendimą užtikriname jo nuolatinį išlaikymą ir pritaikymą.