Menu
Your Cart

Kombinuota plėvelė

Garantuota apsauga
Burbulinės plėvelės sluoksnis suteikia didelę amortizaciją, putų polietilenas suteikia papildomo minkštumo, švelnumo paviršiuje. Kombinuota plėvelė (burbulinė plėvelė laminuojama su putų polietilenu) skirta norintiems užtikrinos, dvigubos apsaugos.
Atspari dideliam spaudimui
Putų polietilenas suteikia plėvelei vientisumo. Net ir esant labai dideliam spaudimui, putų polietilenas išlaiko savo storį vienodai apgaubdamas produkto briaunas ir kraštus.
Perdirbimas
100% perdirbamas produktas. Gali būti gaminama iš iki 30% perdirbtos žaliavos. Besirūpindami aplinka, taip pat siūlome ir pakuotės supirkimo ir perdirbimo paslaugas.

   

UAB Komex gamina pakavimo sprendimus verslui. Gaminame polietileno plėvelės gaminius: Burbulinė plėvelė: plėvelė su oro burbuliukais, antrinė burbulinė plėvelė, burbulinės plėvelės maišus, burbulinės plevėlės laktšus, burbulinė plėvelė šiltanamiams, kombinuotą burbulinę plėvelę (burblinė plėvelė ir atspindinti plėvelė, burbulinė plėvelė ir putų polieitleno plėvelė). Burbulinės plėvelės gamyba, burbulinės plėvelės gamintojai

Ieškote pakuotės sprendimo?