Menu
Your Cart

Kurjeriniai vokai su burbuline plėvele "|" Komex

Produktų apsauga
Dėl plokščios maišelių konstrukcijos šie vokai puikiai priglunda prie turinio ir sumažina žalos tikimybę, nes daiktai negali judėti pakuotėje ir susidurti su vidiniais paviršiais. Dėl maišelyje esančios oro apsaugos, pakuotė apsaugo nuo smūgių, subraižymo ir spaudimo ir kitų mechaninių bei oro sąlygų pažeidimų.
Patogus ir saugus pakavimas
Itin patogus pakavimas - tereikia įdėti į voką ir užkliuoti- permanentinė juostelė užtikrina voko sandarumą iki galutinio kliento. Produktams, supakuotiems į vokus su oro apsauga, papildomos pakavimo medžiagos apsaugai nėra reikalingos, o išorinis voko sluoksnis neleis vokui persišviesti ir suteiks konfidencialumą.
Perdirbimas
100% perdirbamas produktas, kuris gali būti pagamintas iš iki 30% perdirbtų žaliavų. Skirtingai, nei popieriaus ir burbulinės plėvelės derinys, šie maišai yra perdirbami ir nereikalauja skirtingų žaliavų atskyrimo.

     

Ieškote pakuotės sprendimo?

UAB Komex gamina pakavimo sprendimus verslui. Gaminame polietileno plėvelės gaminius: Burbulinė plėvelė: plėvelė su oro burbuliukais, antrinė burbulinė plėvelė, burbulinės plėvelės maišus, burbulinės plevėlės laktšus, burbulinė plėvelė šiltanamiams, kombinuotą burbulinę plėvelę (burblinė plėvelė ir atspindinti plėvelė, burbulinė plėvelė ir putų polieitleno plėvelė). Burbulinės plėvelės gamyba, burbulinės plėvelės gamintojai