Menu
Your Cart

Termoizoliaciniai maišai

Temperatūros išlaikymas
Dėl termoizoliacinių savybių, maišai neleidžia cirkuliuoti orui, todėl produkto temperatūra viduje yra išlaikoma. Šios izoliacinės pakuotės padeda išlaikyti norimą temperatūrą net iki 6 valandų.
Sandarus uždarymas
Maksimaliam funkcionalumui gaminami maišai su atlapu ir lipnia juostele, kurių dėka maišas sandariai uždaromas. Tokiu būdu užtikrinama produktų termoizoliacinė apsauga.
Rankena
Maišai taip pat gali būti gaminami su rankena ir lipnia juostele. Tai leidžia nesunkiai ir patogiai nešti maišą, o maišo viduje esanti lipni juostelė jį užsandarina.
Perdirbimas
Termoizoliaciniai maišai yra pilnai perdirbami. Taip pat, pakuotės rūšiavimo metu nereikia atskirti (skirtingai nei pavyzdžiu popieriaus ir burbulinės plėvelės derinio).

   

Ieškote pakuotės sprendimo?

UAB Komex gamina pakavimo sprendimus verslui. Gaminame polietileno plėvelės gaminius: Statybinės plėvelės: plėvelių statyboms gamyba, kompensacinės juostos, garo izoliacinė plėvelė, grindų paklotas, profiliai, kevalai, šiukšlių maišai, atspindinčios plėvelės, termoizoliacinės plėvelės Termoizoliacinė plėvelė: termo-izoliacinė plėvelė, termoizoliaciniai maišai, termoizoliaciniai palečių maišai, termoizoliacinės plėvelės statyboms , termoizoliacinės plėvelės temperatūros išlaikymui, atspindinčios plėvelės. Statybinių plėvelių gamyba, statybinių plėvelių gamintojai